Łóżka dla wymagających

Łóżka dla wymagających

6 sierpnia 2023 Wyłączono Przez admin

Łóżko o dużym rozmiarze ma z pewnością wiele zalet, ale powinno też być dopasowane do metrażu sypialni. W obszernej możemy pozwolić sobie na więcej, bez obawy, że łóżko utrudni nam poruszanie się po pomieszczeniu.

Duże łóżko do obszernej sypialni

Rozmiar łóżka ma znaczenie, ale nie zawsze jest tak, że im większe tym lepsze. Dla osoby, która sypia sama, nawet wąski materac jest wystarczający do zapewnienia komfortu snu. Idealną propozycją dla dwóch osób jest łóżko tapicerowane 180×200 cm, które sprawdzi się w większych sypialniach. Warto się na nie zdecydować również wtedy, gdy nasza sypialnia jest średnich rozmiarów. W takiej sytuacji najlepsze będzie łóżko tapicerowane, bo jest ono zwykle pozbawione ram, które zajmują dodatkowe cenne miejsce. Modelem, na który szczególnie warto zwrócić uwagę jest łóżko z pojemnikiem – pozwala on zapanować nad nadmiarem rzeczy w mieszkaniu. Schowamy do niego nie tylko pościel, ale też zimowe ubrania i wiele innych drobiazgów. Otwierany do góry nie zabiera dodatkowego miejsca, więc łóżko może być też ustawione w niewielkiej sypialni. Rozmiar 180×200 jest idealny, aby zapewnić dwóm osobom ponadprzeciętny komfort, dając im wystarczającą przestrzeń do spania w najbardziej dogodnej dla nich pozycji.

Komfort, o jakim marzymy

Wybór łóżka z zagłówkiem to zawsze dobra decyzja. Zapewni nam on wygodne oparcie, gdy będziemy w pozycji siedzącej, ochroni przed chłodem, a także będzie prawdziwą ozdobą sypialni. Zagłówki dają duże pole do popisu projektantom łóżek – mogą być proste w formie lub zdobione i o fantazyjnych kształtach. Łóżko tapicerowane 180×200  to gwarancja wyjątkowo wygodnego, ale też przyjemnego snu. Materiał obiciowy często jest miękki, miły w dotyku i sprawia, że przebywanie w takim łóżku to komfort, o jakim marzymy. Duży wybór kolorów tapicerek pozwala nam znaleźć łóżko, które będzie stylistycznie harmonizowało z pozostałymi elementami wystroju. Łóżka tapicerowane to mebel uniwersalny, który równie dobrze może stać się częścią mieszkania zaaranżowanego nowocześnie, jak i klasycznie oraz w wielu innych popularnych stylach.