Wyeksponuj trofea sportowe!

29 czerwca 2023 Wyłączono Przez admin

Sport to zdrowie, a sukcesami, jakie w nim odnosimy, warto się chwalić. Medale zdobyte ciężką pracą i samozaparciem nie powinny leżeć gdzieś w ciemnej szufladzie. Teraz możesz je wyeksponować tak, jak na to zasługują.

Nie chowaj medali do szuflady


Wiele części naszej garderoby doczekało się przeznaczonych typowo na nie wieszaków. Nie tylko o ubrania możemy zadbać w ten sposób. Specjalny wieszak mają też krawaty, torebki czy apaszki. Teraz przyszedł czas, aby amatorzy aktywnego życia również mogli wyposażyć swoje mieszkanie w funkcjonalne sprzęty. Wieszak na medale pozwoli zarówno zachować w pokoju ład i porządek, jak i pięknie wyeksponować swoje trofea. Taki wieszak może znaleźć zaszczytne miejsce w pokoju dziecka czy nastolatka, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby stał się elementem wyposażenia salonu albo nawet sypialni. Taki wieszak może nam służyć przez długi czas naszej sportowej kariery, bowiem jest na nim miejsce na wiele medali. Zaletą tego wieszaka jest także to, że pozwala on ładnie wyeksponować i zaprezentować medale, więc nikt nie będzie miał wątpliwości komu i za co zostały one przyznane.

Wieszak motywujący do działania


Ciekawa i niebanalna forma wieszaka sprawia, że jest on nie tylko praktyczny, ale może też pełnić funkcję dekoracyjną. Wykonany jest z metalu dwustronnie lakierowanego na czarny kolor, dzięki czemu jest dobrze widoczny na jasnej ścianie i może stanowić tak ważny w każdym pomieszczeniu kontrast. Ten wyjątkowy wieszak na medale może stać się także skuteczną motywacją do zdobywania kolejnych trofeów i kontynuowania swoich sportowych pasji. Zdobi go bowiem wycięty z metalu napis, który zachęca nas do działania: Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą! Wieszak ma formę niemal doskonałą, bo został wycięty z wykorzystaniem technologii, która charakteryzuje się dużą precyzyjnością. Dzięki temu wieszak jest także odporny na zadrapania i uszkodzenia, więc nasze medale zyskują godną ich oprawę. Czarny metalowy wieszak to drobiazg, który pasuje do wnętrz w wielu stylach – idealnie sprawdzi się w stylu industrialnym, pasuje też do wnętrz nowoczesnych czy zaaranżowanych po skandynawsku.